Menu Zavřeno

Podzimní sraz 2018 – Návrat na ztracený Ostrov

Jako expedice táborníků a tábornic I. turnusu jsme se vrátili 12.-14.10. 2018 zpět na ztracený ostrov. Na místo, kde jsme začátkem prázdnin nešťastně ztroskotali, ovšem poté tady zažili spoustu zábavy, her a hlavně poznali skvělého chlapíka – Šamana. A právě za ním jsme se znovu vydali.

Věděli jsme, že situace na ostrově už by měla být klidná. Jelikož jsme porazili Zlý kmen a osvobodili všechny předky Hodného kmene. Ale život na ostrově se zatím stále nevrátil do starých kolejích…

Vrátit se na místo činu bylo velmi zajímavé i těžké zároveň. Museli jsme oprášit složité písmo kmene, abychom zjistili, kam jít a kde najít Šamana. To jsme společně zvládli. Opět jsme jej našli po zvuku jeho bubnu. Věděl, že přijdeme 😊 prý ví skoro vše. Sdělil  nám, že jdeme včas. Potřebuje opět naši pomoc (poprvé jsme nezklamali a věří nám i nyní). Předkové mu sdělili, že kdesi na ostrově se nachází temná svatyně s prokletým totemem Zlého kmene, které narušují rovnováhu na ostrově.

Náš velký úkol byl najít temnou svatyni, zničit totem Zlého kmene a pomoci tak opět Šamanovi. No, lehké to nebylo. Do temné svatyně jsme mohli vystoupit jen s ochrannými amulety. Na ty jsme museli získat slzy Slunce, zuby moudrosti a měsíční niť. A nakonec pomocí posvátného ohně zničit totem spolu s posledními zbytky Zlého kmene. ZVLÁDLI JSME TO!!! Hurááá…

Táborníci a tábornice I. turnusu Trubiska opět prokázali odvahu, statečnost, bojovného ducha, přátelství, znalost i pomoc Šamanovi a vše mohlo dobře dopadnout. Dopadlo! A tak definitivně končí příběh BYL JEDNOU JEDEN…OSTROV 2018.

Gabča
hlavní vedoucí I. turnusu Trubiska