Menu Zavřeno

Letní Tábor trubiska končí :(

Malí a velcí, mladí a starší, kluci a holky, trubisáci a trubisačky… prostě Vy všichni, kteří máte trubiskové sluníčko v srdci, dávejte bedlivý pozor!
Na táboře jsme společně prožili ty nejlepší chvíle. Ať už jsme se setkali na jaře, v létě či na podzim, na dva dny nebo dva týdny a ať už to bylo za slunného dne nebo za deště. Pokaždé jsme se měli u našeho sluníčka krásně.
Tentokrát však pro Vás máme zprávu, která rozhodně nepatří mezi ty dobré. Nikomu tahle zpráva nedělá radost a neříká se nám vůbec snadno. Jakožto vedoucí I. turnusu Vám oznamujeme, že se náš milovaný tábor už nikdy konat nebude. Uchovejme si proto alespoň vzpomínky na večery zde strávené, aby nám nikdy nevybledly a nezapomeňme na ten úžasný pohled na vlajku s našim sluníčkem, která tu bez nás bude vlát.
Důvodem pro toto nelehké rozhodnutí je takový, že společnost DEZA má v plánu areál našeho tábora prodat. Své také učinil Covid, kvůli kterému jsme nemohli pořádat letní tábory celé dva roky po sobě a letos se situace bohužel nijak nemění.
V roce 2022 by tomu bylo přesně 30 let, kdy vznikl náš I. turnus. 30 let úžasného táborového přátelství, dobrodružství a skvělých zážitků, za které vám DĚKUJEME!
Jste-li však tak zarytí táborníci s touhou po dalších úžasných dobrodružstvích a zážitcích, máme pro Vás malou jiskřičku naděje, která by možné zvládla spálit vše špatné a nízké. Sledujte bedlivě naše sociální sítě. Ve správný čas se dozvíte informaci, díky které se možná sejdeme i jinde než na našem nejsluníčkovatějším táboře.
Tým Trubiska I. turnus